avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1626 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Plafonare Enel daca locuiesc la una din casele tatalui ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Plafonare Enel daca locuiesc la una din casele tatalui meu

Buna ziua!
Tatal meu are 2 proprietati iar contractele de la Enel sunt pe numele lui, Eu locuiesc la una din proprietati cu domiciliul stabil acolo.
As dori sa depun la Enel cerere pentru plafonare pret energie deoarece ma incadrez la unul din articole.
Ce document justificativ ar trebui sa depun (exclus contract de chirie)?

Alte discuții în legătură

Bună ziua! daca legea privind plafonarea prețului la energie ... gabiliviu gabiliviu Bună ziua! Daca legea privind plafonarea prețului la energie electrică pentru alta proprietate detinuta se aprobă, ce se poate face in cazurile de mai ... (vezi toată discuția)
Plafonare energie la firme 13Alin13 13Alin13 AJUTOR PLAFONARE ENERGIE ELECTRICA Bună seara , vă rog tare mult să mă ajutați cu un sfat legal . Dețin o societate Caen 9601 , spațiul comercial ... (vezi toată discuția)
Preaviz deconectare energie electrica Alinne Alinne Bună ziua! Tatăl meu a decedat în urmă cu doi ani ,eu fiind singura moștenitoare. Am dezbătut succesiunea în termenul legal. În urmă dezbaterii ... (vezi toată discuția)