avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. Daca sunt pensionara cu o pensie de 2000 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. Daca sunt pensionara cu o pensie de 2000 lei și am ...

Buna ziua. Daca sunt pensionara cu o pensie de 2000 lei și am lucrat până ieri când mi am făcut lichidarea pot sa beneficiez de ajutorul financiar de 600 Ron dat din 2023?

Alte discuții în legătură

Buna ziua am o nelamurire in legatura cu cardul de energi adresat ... tangi tangi Buna ziua Am o nelamurire in legatura cu Cardul de energi adresat pensionarilor. Sotul meu este pensionar din 2022 Septembrie, nu am primit Cardul de energie ... (vezi toată discuția)
Pe talonul de plată al lunii ianuarie 2023, pensie limită de ... acivic acivic Ajutor financiar pentru pensionari în funcție de cuantumul pensiei. Pe talonul de plată din luna ianuarie 2023, pensie limită de vârstă, nu apare suma ... (vezi toată discuția)
Cerere de ajutor public judiciar nistorsofia nistorsofia Buna ziua !, sunt o pensionara care locuiesc singura , am o pensie de 447 de roni si o indemnizate de handicap in valoare de 234 de roni . Daca declar ... (vezi toată discuția)