Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Semnătura electronica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Semnătura electronica

Buna ziua. Semnătura electronica /digitala este folosita pentru a depune declaraţii online. Un administrator de firma face cererea pe numele lui pentru a folosi in numele firmei sau e valabila si daca nu va mai fi administrator la firma respectiva ?
ndrrl, utilizator