Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mărirea indemnizației pentru mamele cu gemeni, se ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mărirea indemnizației pentru mamele cu gemeni, se aplica și ...

Mărirea indemnizației pentru mamele cu gemeni, se aplica și celor care deja sunt în creștere copil?
In opinia mea, se aplica chiar daca nu se prevede expres.
Cornel Vasile, Consilier juridic