avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La deducerea suplimentara la salariu, se poate trece ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La deducerea suplimentara la salariu, se poate trece in intretinere ...

La deducerea suplimentara la salariu, se poate trece in intretinere un student care nu are venituri salariale, doar bursa de studii (700 lei) si inca nu are 26 ade ani? Multumesc

Alte discuții în legătură

Deducere personala / bursa student lady_v lady_v Buna ziua ! Am nevoie urgent de sfatul dvs. intr-o problema ! Am o sora casatorita , fara serviciu , care este studenta si beneficiaza de bursa ... (vezi toată discuția)
Persoane in intretinere, coasigurati anymaryh anymaryh Buna ziua! Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: un salariat are un copil, 23 ani , student, bursa 300 lei - angajatul nu poate beneficia de ... (vezi toată discuția)
Deducere personala pentru copil bursier argos1 argos1 Buna ziua ! Va rog sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebare. Beneficiaza de deducere personala, salariatul al carui copil ( student ) are bursa de 350 lei ? ... (vezi toată discuția)