avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1063 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Ma puteti ajuta va rog? Unde gasesc arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Ma puteti ajuta va rog? Unde gasesc arhiva pentru ...

Buna ziua. Ma puteti ajuta va rog? Unde gasesc arhiva pentru grupa 2 la ITA Olt si ITA Dolj? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:30, 21 Ianuarie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Întrebați aici
[ link extern ] /

[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat ... lucica.popescu lucica.popescu In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat la ARA Campulung Arges, care apartinea de ITA Arges, nu gasesc detinatorul de arhive pentru ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, despre arhiva sc ita sa din iasi, se stie unde o pot ... Ben22 Ben22 Buna ziua, despre arhiva SC ITA SA din IASI, se stie unde o pot gasi? Am mevoie de o adeverinta grupa 2 de munca. Ptr dosarul de pensie. Multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua.as dori sa stiu cum pot gasi arhiva ita bucuresti autobaza ... claudia1960 claudia1960 Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA 1 TITAN pentru adeverinta de grupa a II A. Multumesc. (vezi toată discuția)