avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1060 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat ...

In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat la ARA Campulung Arges, care apartinea de ITA Arges, nu gasesc detinatorul de arhive pentru eliberarea unei adeverinte de grupa a 2 a, lucrata in aceasta perioada trecuta in Cartea de munca
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:29, 22 Noiembrie 2022
Intrebati la Serviciul Judetean Argeş al Arhivelor Naţionale
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinte de vechime in cazul societatilor lichidate AlexT. AlexT. Cine elibereaza o adeverinta de vechime in cazul unei societati care nu mai exista.Itm-ul sau firma care a preluat arhiva societatii respective? (vezi toată discuția)
Arhive cărți munca Carnicu Carnicu Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți: C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976; I.U.I.U. ISLAZ Alexandria ... (vezi toată discuția)
Cum pot obtine o adeverinta de vechime in munca incepand din ... mariosfle mariosfle cum pot obtine o adeverinta de vechime in munca incepand din 1981 Sunt medic stomatolog si am activat in diferite locatii Nu m carte de munca Multumesc (vezi toată discuția)