Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat ...

In perioada septembrie 1979 si pana in martie 1985 am lucrat la ARA Campulung Arges, care apartinea de ITA Arges, nu gasesc detinatorul de arhive pentru eliberarea unei adeverinte de grupa a 2 a, lucrata in aceasta perioada trecuta in Cartea de munca
Intrebati la Serviciul Judetean Argeş al Arhivelor Naţionale
[ link extern ] /