Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea ...

Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea de munca a tatalui meu? A lucrat la IUGTC CRAIOVA.
Luati legatura cu aceasta societate
[ link extern ]
Buna ziua!!Va rog,am nevoie din nou de ajutorul dumneavoastra.Imi puteti spune unde mai pot cauta cartea de munca a tatalui meu,fost angajat al IUGTC . Firma de arhivare ECOROMEDIA ARHIVARE din SLATINA care a preluat cartile de munca de la IUGTC detine arhivele doar pana in anul 1972. Tatal meu a lucrat incepand din anul 1973.
Întrebați și la
Direcţia Judeţeană Dolj a Arhivelor Naţionale. Dolj
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416.661
Fax: 0251/419.100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro