avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 786 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea ...

Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea de munca a tatalui meu? A lucrat la IUGTC CRAIOVA.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:45, 7 Mai 2022
Luati legatura cu aceasta societate
[ link extern ]
Buna ziua!!Va rog,am nevoie din nou de ajutorul dumneavoastra.Imi puteti spune unde mai pot cauta cartea de munca a tatalui meu,fost angajat al IUGTC . Firma de arhivare ECOROMEDIA ARHIVARE din SLATINA care a preluat cartile de munca de la IUGTC detine arhivele doar pana in anul 1972. Tatal meu a lucrat incepand din anul 1973.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Întrebați și la
Direcţia Judeţeană Dolj a Arhivelor Naţionale. Dolj
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416.661
Fax: 0251/419.100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Carte de muncă Stanciu Paula Denisa Stanciu Paula Denisa Cum pot gasi cartea de munca de la combinatul chimic craiova (vezi toată discuția)
Cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista? sofia valentina sofia valentina am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990. (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime harieta harieta cum pot obtine adeverinta de vechime de la intreprinderea poligrafica oltenia din craiova din perioada 1970-1972 (vezi toată discuția)