Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Carte de Muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Carte de Muncă

Cum pot gasi cartea de munca de la combinatul chimic craiova
Solicitati sprijin de la :
Directia Judeteana a Arhivelor Nationale Dolj
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416.661
Fax: 0251/419.100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro

sau de la
OMV Petrom .. Doljchim (fostul combinat chimic) a fost cumpărat de către compania Petrom în anul 1998.
Cornel Vasile, Consilier juridic