avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista?

am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:30, 18 Februarie 2024
Despre ce societate este vorba?
IPEG OLTENIA. (Intreprinderea de prospecțiuni geologice Oltenia) - cu sediul în Craiova
Ultima modificare: Joi, 4 Ianuarie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic
GEASOL SA – fostă Întreprinderea de Prospecțiuni și Exploatare și Geologice Oltenia
Lichidator Judiciar : Insolvență 2007 SPRL

Prin urmare, adresati-va lichidatorului sa va spuna unde a depus arhiva unitatii respective.
Pentru IPEG Oltenia, lichidator Insolventa ISPRL Craiova, cum pot afla adresa, numarul de telefon al lichidatorului. ce am gasit pe Internet pare ca nu mai este valid. Domnule consilier juridic, doamna Sofia Valentina, ati gasit ceva in acest sens? Si eu am lucrat acolo ca detasata cateva luni, in 1990.
Ultima modificare: Luni, 29 Martie 2021
dflor2011, utilizator
Incercati sa obtineti detalii de la ONRC.

Alte discuții în legătură

Carte de muncă Stanciu Paula Denisa Stanciu Paula Denisa Cum pot gasi cartea de munca de la combinatul chimic craiova (vezi toată discuția)
Buna ziua. va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea ... Maria Blindu Maria Blindu Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea de munca a tatalui meu? A lucrat la IUGTC CRAIOVA. (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime harieta harieta cum pot obtine adeverinta de vechime de la intreprinderea poligrafica oltenia din craiova din perioada 1970-1972 (vezi toată discuția)