Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista?

am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990.
Despre ce societate este vorba?
IPEG OLTENIA. (Intreprinderea de prospecțiuni geologice Oltenia) - cu sediul în Craiova
Cornel Vasile, Consilier juridic
GEASOL SA – fostă Întreprinderea de Prospecțiuni și Exploatare și Geologice Oltenia
Lichidator Judiciar : Insolvență 2007 SPRL

Prin urmare, adresati-va lichidatorului sa va spuna unde a depus arhiva unitatii respective.
Pentru IPEG Oltenia, lichidator Insolventa ISPRL Craiova, cum pot afla adresa, numarul de telefon al lichidatorului. ce am gasit pe Internet pare ca nu mai este valid. Domnule consilier juridic, doamna Sofia Valentina, ati gasit ceva in acest sens? Si eu am lucrat acolo ca detasata cateva luni, in 1990.
dflor2011, utilizator
Incercati sa obtineti detalii de la ONRC.