Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva MT-Tcif-Sut Craiova
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva MT-Tcif-Sut Craiova

am lucrat la IMT-Tcif-Sut Craiova in anii '70-75,acum vreau sa mi scot vechimea si grupa pt pensionare si nu gasesc arhiva,va rog daca puteți să mă ajutați,am inteles ca sau despartit si sar gasi la sut,dar nu dau de ea,va multumesc!
Admin, administrator
1. Carnet de munca aveti ?

2. Incercati la Direcţia Judeţeană Dolj a Arhivelor Naţionale
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416.661
Fax: 0251/419.100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro