Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Indemnizația pentru titlul științific de doctor se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Indemnizația pentru titlul științific de doctor se acorda ...

Indemnizația pentru titlul științific de doctor se acorda doar pe perioada doctoratului? sau beneficiezi de indemnizație pe toată perioada cât ești angajat la stat?

Va mulțumesc.
Berneficiezi pe toata durata angajarii in sectorul bugetar pentru activitatea in domeniul pentru care s-a obtinut titlul stiintific.
Cornel Vasile, Consilier juridic