Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca la 16 ani și 6 luni sunt insarcinata,iar iubitul ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca la 16 ani și 6 luni sunt insarcinata,iar iubitul meu are ...

Daca la 16 ani și 6 luni sunt insarcinata,iar iubitul meu are 22 de ani poate avea probleme dacă părinții depun plângere?Si care ar fii motivul pentru care se poate face plângere?
Menționez că părinții nu sunt de acord în niciun fel cu această relație.
Noi(eu și iubitul meu)ne asumam responsabilitatea sa crestem copilul și vrem sa ne mutam împreună .
Accept orice fel de răspunsuri,va mulțumesc!!!!
Yanaaaa, utilizator