Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Inchirierea in scop turistic a camerelor din locuinta ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Inchirierea in scop turistic a camerelor din locuinta personala

Inchirierea in scop turistic a camerelor din locuinta personala pana la 5 camere ,in factura la furmizor ce demunire trec?
george-neagu, moderator
Buna ziua

Treceti SRL-ul sau PFA -ul pe care il detineti.
Nu puteti emite facturi in calitate de persoana fizica.