Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede Teleorman pt ...

Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede Teleorman pt a scoate adeverința de grupe fiind scris gresit in loc de data de naștere mi sa pus data de înscriere la starea civila
~ Conținut șters la cerere ~
Luati legatura cu lichidatorul judiciar BNP Consult SPRL Craiova al TEXTILA TELEORMAN SA - fosta intreprinderea "Textila"Rosiori de Vede , sa va spuna unde este arhiva.