avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 422 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede Teleorman pt ...

Unde se afla arhivele SCTextila Rosiori de Vede Teleorman pt a scoate adeverința de grupe fiind scris gresit in loc de data de naștere mi sa pus data de înscriere la starea civila
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:18, 28 Ianuarie 2023
~ Conținut șters la cerere ~
Luati legatura cu lichidatorul judiciar BNP Consult SPRL Craiova al TEXTILA TELEORMAN SA - fosta intreprinderea "Textila"Rosiori de Vede , sa va spuna unde este arhiva.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, cum pot sa mi recuperez cartea de munca de la textila ... Extera Extera Bună ziua, cum pot sa mi recuperez cartea de munca de la Textila Roșiori de Vede jud Teleorman dacă aceasta nu mai exista,cum pot afla unde se afla arhiva ? ... (vezi toată discuția)
Adeverință salarială emil.calarasu emil.calarasu Cine imi poate elibera o adeverință cu salariul avut într-o perioadă anume, dacă întreprinderea la care am lucrat atunci, acum este radiată ? (vezi toată discuția)