avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CUM AS PUTEA AFLA CA O FIRMA EXISTA?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CUM AS PUTEA AFLA CA O FIRMA EXISTA?

Am fost de curand ales sa pozez pt o agentie de modelling numita DINAMIC STYLE MEDIA SRL.N/am gasit pe net nici un fel de informatie cum ca aceasta agentie ar exista.Cum as putea sa aflu?
Cel mai recent răspuns: annnnna , utilizator 21:46, 25 Mai 2011
Cel mai simplu si sigur aplica pe vrajitorul.ro
Cel mai sigur cautati pe site-ul Ministerului de Finante. Acolo sunt inregistrate toate firmele din Romania.
www.mfinante.ro
Informatii contribuabili/ Persoane juridice/ Cautare dupa nume si judet/

Introduceti numele si vedeti daca exista.
Puteti verifica fie pe site,fie mergand la Registrul Comertului,aceasta din urma fiind si cea mai sigura verificare.
DINAMIC STYLE MEDIA SRL
Judet :Buzău, Localitate :BUZÃU J10/824/2009
26199331
- functiune 19.11.2009
www.mfinante.ro
www.vrajitorul.ro
www.onrc.ro
www.bonitate.ro

Alte discuții în legătură

Cum aflu date despre o firma? chinook chinook Buna ziua! Vreau sa dau in judecata, pentru neplata salariilor, firma la care am lucrat si de unde am plecat acum ceva timp. Va rog sa-mi spuneti cum pot afla ... (vezi toată discuția)
Refuz acordare dauna societatea uniqa(fosta unita viena insurance group)! maruselu20 maruselu20 in data de 10.5.2009 am fost implicat intr-un accident rutier pe raza comunei Blagesti judetul vaslui! Masina mea(Dacia Supernova) era parcata si a fost ... (vezi toată discuția)
Am nevoie de ajutor alejandraa alejandraa buna...am si eu o intrebare..nu stiu daca ma poate ajuta cineva dar incerc. vreau sa plec la lucru in strainatate...am fost contactata de o firma...firma este ... (vezi toată discuția)