Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale CUM AS PUTEA AFLA CA O FIRMA EXISTA?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

CUM AS PUTEA AFLA CA O FIRMA EXISTA?

Am fost de curand ales sa pozez pt o agentie de modelling numita DINAMIC STYLE MEDIA SRL.N/am gasit pe net nici un fel de informatie cum ca aceasta agentie ar exista.Cum as putea sa aflu?
Cel mai simplu si sigur aplica pe vrajitorul.ro
Cel mai sigur cautati pe site-ul Ministerului de Finante. Acolo sunt inregistrate toate firmele din Romania.
www.mfinante.ro
Informatii contribuabili/ Persoane juridice/ Cautare dupa nume si judet/

Introduceti numele si vedeti daca exista.
Puteti verifica fie pe site,fie mergand la Registrul Comertului,aceasta din urma fiind si cea mai sigura verificare.
DINAMIC STYLE MEDIA SRL
Judet :Buzău, Localitate :BUZÃU J10/824/2009
- functiune 19.11.2009
www.mfinante.ro
www.vrajitorul.ro
www.onrc.ro
www.bonitate.ro