Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salutare La programul normal de lucru de 8 ore /zi se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salutare La programul normal de lucru de 8 ore /zi se oferă ...

Salutare La programul normal de lucru de 8 ore /zi se oferă Salariul minim pe economie? Sau și în aceste condiții îți poți negocia Salariul???
Salariul este negociabil intre partile semnatare ale contractului individual de munca. Angajatorul ofera un salariul, iar viitorul angajat ofera experienta sa in domeniu.
Salariul pe care este obligat sa-l acorde orice angajator este salariul minim..
Cornel Vasile, Consilier juridic