avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Testele RT-PCR sunt concludente? Ce marja de eroare ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Testele RT-PCR sunt concludente? Ce marja de eroare dau? Se poate ...

Testele RT-PCR sunt concludente? Ce marja de eroare dau? Se poate diagnostica o persoana doar prin acest test fara alte analize de laborator ?

Alte discuții în legătură

Buna seara , este corect dpv legal ca o persoana care a facut ... Ana.D Ana.D Buna seara , Este corect dpv legal ca o persoana care a facut testul rapid COVID la un laborator si a primit rezultatul Pozitiv cu mentiunea Slab pozitiv ... (vezi toată discuția)
Salut stimabililor, cine poate să ne ajute, sau să ne îndrume ... Zakariia Zakariia Salut stimabililor, Cine poate să ne ajute, sau să ne îndrume în următoarea problemă? Pe scurt scriu povestea: am cumpărat bilete de avion pentru ... (vezi toată discuția)
Bună ziua , având unele simptome ,am decis să mă testez cu ... Jeni-Adriana Calin Jeni-Adriana Calin Bună ziua , având unele simptome ,am decis să mă testez cu un test rapid antigen core la o clinica privata. Rezultat negativ. Am solicitat medicul de ... (vezi toată discuția)