Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Depunerea Declaratiei 010 in cazul unei Asociatii (ONG)
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Depunerea Declaratiei 010 in cazul unei Asociatii (ONG)

Pentru depunerea Declaratiei 010 in cazul unei Asociatii (ONG) nou infiintate se percep ceva taxe
george-neagu, moderator
Nu.
Nu exista taxe pentru depunerea vreunei declaratii fiscale, nici la entitati nou infiintate, nici la altele, nici daca e ONG, nici deca e firma sau cooperativa sau PFA sau partid sau orice altceva....