Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara! Prescripția de 3 ani se aplică și în ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara! Prescripția de 3 ani se aplică și în cazul în ...

Bună seara! Prescripția de 3 ani se aplică și în cazul în care nu e plătit impozitul pt teren, din cauze neimpozabile mie?
La impozite și taxe către stat prescpția intervine după 5 ani.