Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua Se poate reduce perioada de suspendare ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua Se poate reduce perioada de suspendare permis retinut ...

Buna ziua
Se poate reduce perioada de suspendare permis retinut pentru 120 de zile datorita depasirii vitezei legale cu mai mult de 70km/h?
Multumesc
Nu aveți acest drept.