Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 010

declaratia 010 se mai depune daca firma este suspendata pe o perioada de 3 ani si nu are modificari la vectorul fiscal?va multumesc
Nu.
Declaratia 010 se depune ori de cate ori intervin modificari privind vectorul fiscal. Avand in vedere ca nu aveti nici o modificare, NU trebuie sa o depuneti.
O zi buna!