Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara, sunt persoană fără adăpost, dacă ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara, sunt persoană fără adăpost, dacă primesc indemnizație ...

Bună seara, sunt persoană fără adăpost, dacă primesc indemnizație de handicap pot primi și ajutor social?
Vă mulțumesc
Nu. Ajutorul social îl primesc doar persoanele fără nici un fel de venit, si este foarte mic, în jur la 150 lei lună.
Dapix, utilizator