Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In ce anexa din Legea cadru 153/2017 privind ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In ce anexa din Legea cadru 153/2017 privind salarizarea din ...

In ce anexa din Legea cadru 153/2017 privind salarizarea din fonduri publice se gaseste grila cu salariile de baza pt personalul-functii de executie dintr-o Casa de pensii?
Anexa VIII .. gasiti