Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua, am câștigat un proces în instanta cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua, am câștigat un proces în instanta cu fostul angajator, ...

Bună ziua, am câștigat un proces în instanta cu fostul angajator, hotărârea e definitiva iar prin aceasta hotărâre trebuia sa mi plătească câteva salarii restante au trecut 3 luni de la finalizarea procesului , fiind mai mulți angajați în aceasta situație am auzit de la un fost coleg ca se fac calcule atat doar....nimeni nu ma suna sa mi spuna când se face plata salariilor, au trecut 3 luni și nu am primit banitzi ce ma îndemnați sa fac ???.?? Va mulțumesc anticipat!
Notificati angajatorul sa puna in executatre hotararea judecatoreasca si daca nu se conformeaza va adresati unui executor judecatoresc pentru executarea silita a hotararii.
Cabinet de Avocat - Ciurea Cristina, Avocat
Pot sa l notific și prin email sau trebuie obligatoriu prin posta ???.. va multumesc
Notificati-l prin posta cu confirmare de primire si continut declarat, pentru a evita orice problema.
Dvs. puteti indica inclusiv o adresa de un email unde angajatorul sa raspunda la notificare.
Cabinet de Avocat - Ciurea Cristina, Avocat
Ati lucrat la stat sau la privat?
La stat