Buna ziua . Am fost fotografiata ,in si langa masina mea ,ocupand ilegal jumatate de trecere de pietoni. Un individ mi-a facut poze mie si evident si masinii ,nr.de masina .Poza a trimis-o politiei,am platit amenda corespunzatoare contraventiei ,dar ulterior am descoperit ca poza mi-a fost distribuita intr-un grup pe facebook ,unde mi s-au adus numeroase injurii si catalogari de multe feluri. Va intreb , domnul avea voie sa imi faca si mie poza sau doar masinii si avea voie sa distribuie poza mea intr-un grup creat pe facebook? Multumesc anticipat pt raspuns.
Fotografie facebook
yan17
Buna ziua,
Aseara am avut un mic incident (accident) cu masina firmei pe care o reprezint. O persoana m-a fotografiat pe mine si masina si le-a facut ... (vezi toată discuția)
Parcare ilegala
vastud
\"Așadar, distribuirea unor astfel de date personale pe internet, care pot ajunge în posesia unui număr mare de persoane, fără să existe un control ... (vezi toată discuția)