Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Card de sprijin pentru energie (lemne de foc)
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Card de sprijin pentru energie (lemne de foc)

Bună seara.Am o întrebare în domeniul juridic.Am primit un card de sprijin ptr energie fiind perfect eligibil.Am depus in 20.02.2023 toată documentația necesară pentru decontarea facturii ptr.lemne de foc.Au trecut 3 săptămâni și nimeni de la poștă,MIPE, ministerul muncii nu știe nimic despre faptul că nu am primit încă banii decontați ptr.lemne de foc prin poștă,numerar sau prin mandat poștal!!Știe cineva,de aici, din experții comunității avocat.net ceva despre asta?! Mulțumesc.
george-neagu, moderator