Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... buna ziua ! ai voie sa pui in discutie un coleg de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

buna ziua ! ai voie sa pui in discutie un coleg de serviciu ca ...

buna ziua ! ai voie sa pui in discutie un coleg de serviciu ca director de unitate inv.sa deschizi subiectul pe niste motive disciplinare minore, nu a pus note online pana acum si absente ca e primul an de catalog electronic la aceasta scoala ,deci nu era prezenta persoana discutata dar avea un fel de intampinare lasata care a fost prezentata public in consiliul profesoral ???
Puneti semne de punctuatie si formulati propozitii scurte ca sa intelegem ce doriti sa aflati.