Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Buna ziua! Putem sa folosim codul CAEN 4618 in ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Buna ziua! Putem sa folosim codul CAEN 4618 in activitatea de ...

Buna ziua! Putem sa folosim codul CAEN 4618 pt activitatea de intermediere in comertul cu aurul sau cu echipamente medicale si de beauty? Sau ce cod CAEN este corect pt astfel de activitati, va rog? Multumesc!
danymunteanu, utilizator