Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, am 54 de ani, sunt angajat la o flota de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, am 54 de ani, sunt angajat la o flota de ride sharing. ...

Buna ziua, am 54 de ani, sunt angajat la o flota de ride sharing. In urma unor probleme de sanatate mi-au fost montate 3 stenturi la inima. Ma pot pensiona anticipat in aceste conditii? Multumesc.
Asta poate sa iti spuna doar un medic, in urma dosarului medical. Daca el considera ca te incadrezi, poti sa iesi la pensie pe "caz de boala"...incearca.
Bafta. Lasa condusul ca nu mai este de tine...