Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Exista posibilatatea concediului sabatic ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Exista posibilatatea concediului sabatic pentru medicii ...

Buna ziua!
Exista posibilatatea concediului sabatic pentru medicii angajati la stat?
Verificati in Regulamentul Intern sau in c.c.m. aplicabil.