avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 293 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Caut o firma pt. ajutor completare declaratie Anaf - ...
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Caut o firma pt. ajutor completare declaratie Anaf - Buna ziua! ...

Completare declaratie Anaf - Caut o firma pt. completare declaratie

Buna ziua! Am nevoie de o firma pt. a completa declaratia Anaf pe anul 2022, cat mai repede.

Multumesc anticipat!
Ultima modificare: Marți, 21 Martie 2023
CB Marius, utilizator
Cel mai recent răspuns: CB Marius , utilizator 21:10, 22 Martie 2023
Buna ziua,

Ce fel de declaratie?
Declaratia unica pt. persoane fizice.
Am lucrat anul trecut pana in iunie... si in paralel am avut alt venit, dintr-o colaborare. Si nu stiu exact cum sa completez formularul... Nu pot sa platesc aiurea de 2 ori - CAS-ul si CASS-ul.
Colaborarea a durat pana in decembrie 2022... jobul a fost pana in iunie 2022.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am vreo obligatie fata de anaf ca persoana fizica? optipart optipart Buna ziua. In vara anului 2020 am renuntat la job si am infiintat un SRL. Din acel moment nu am mai avut, ca persoana fizica, niciun venit si, cel mai ... (vezi toată discuția)
Declaratia unica pe 2023 Alo2016 Alo2016 In Declaratia Unica pe 2023, daca venitul efectiv realizat in 2022 este practic acelasi cu cel estimat prin Declaratia Unica depusa pe 2022, pot sa nu mai ... (vezi toată discuția)
Buna ziua ! vreau sa platesc asigurare de sanatate ,caci nu mai ... daniel cucu daniel cucu Buna ziua ! Vreau sa platesc asigurare de sanatate ,caci nu mai sant asigurat. Unde si ce suma lunara, pentru a fi asigurat in continuare , la sistemul de ... (vezi toată discuția)