Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Caut o firma pt. ajutor completare declaratie Anaf - ...
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Caut o firma pt. ajutor completare declaratie Anaf - Buna ziua! ...

Completare declaratie Anaf - Caut o firma pt. completare declaratie

Buna ziua! Am nevoie de o firma pt. a completa declaratia Anaf pe anul 2022, cat mai repede.

Multumesc anticipat!
CB Marius, utilizator
Buna ziua,

Ce fel de declaratie?
Declaratia unica pt. persoane fizice.
Am lucrat anul trecut pana in iunie... si in paralel am avut alt venit, dintr-o colaborare. Si nu stiu exact cum sa completez formularul... Nu pot sa platesc aiurea de 2 ori - CAS-ul si CASS-ul.
Colaborarea a durat pana in decembrie 2022... jobul a fost pana in iunie 2022.