Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... coduri cpv pentru finantare
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

coduri cpv pentru finantare

Va rog mult de tot se poate sa imi spuneti si mie care sunt codurile CPV pentru absorbtie fonduri europene si studii dezvoltare durabila......ca am tot cautat in program dar motorul de cautare nu imi gaseste nik pentru fonduri
Cand statul face achizitii de servicii de consultanta pentru astfel de activitati, se folosesc codurile pentru servicii de consultanta si management, respectiv servicii de proiectare (daca e cazul). Daca ne spuneti mai clar in ce calitate faceti achizitia si care e obiectul contractului, poate gasim ceva mai bun.
Suntem organizatie non-profit si deocamdata ne-am orientat catre Programul operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013, axa prioritara 2 "Corelarea invatarii pe tot parcursul vietii cu piata muncii" - programe de formare profesionala pentru angajati.....
Si ni s-au cerut identificarea de coduri cpv....
Informatiile sunt de ajuns????