Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum se poate reconstitui grupa de munca netrecuta in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum se poate reconstitui grupa de munca netrecuta in cartea de ...

Cum se poate reconstitui grupa de munca netrecuta in cartea de munca si neluata in calcul la pensionare?
Prin adeverinta eliberata de catre angajator/detinatorul legal al arhivei in cazul in care fostul angajator nu mai exista ori prin actiune in instanta.