Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna dimineața! Va rog frumos dacă puteți fi mai ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna dimineața! Va rog frumos dacă puteți fi mai clar cu răspunsul…,,eforturi ...

Buna dimineața!
Va rog frumos dacă puteți fi mai clar cu răspunsul…,,eforturi rezonabile’’,va multumesc frumos
Pentru coerenta discutiei continuati discutia in topicul initial deschis
Rugati prin mesagerie privata moderatorii sau administratorii de pe forum sa mute topicul la discutia initiala