avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Poate cineva sa mi spună cum pot obține o ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Poate cineva sa mi spună cum pot obține o autorizație ...

Buna ziua! Poate cineva sa mi spună cum pot obține o autorizație europeană pentru producerea schelei metalice?
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 23:46, 9 Mai 2022
Nu este subiect sub incidenta dispozitiilor care guverneaza infiintarea,organizarea si functionarea asociatiilor de proprietari
Rugati prin mesagerie privata administratorii sau moderatorii de pe forum sa mute topicul in sectiunera specializata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gdpr in relatii comerciale si de munca. un client are o disputa ... sissi24 sissi24 GDPR in relatii comerciale si de munca. Un client are o disputa verbala cu un salariat al unui angajator si solicita angajatorului acestuia ,date personale ... (vezi toată discuția)
Cresterea viteilor angus fara pasunat ??? M.Florin M.Florin salut. am o intrebare : cu privire la cresterea viteilor de carne rasa Angus, se poate dezvolta fara o suprafata de pasunat ? adica animalele fiind hranite ... (vezi toată discuția)
Adeverinta asociatie Adrianro2019 Adrianro2019 Adeverinta Asociatie Dacă președintele unei asociații culturale are nevoie de o adeverinta care sa ateste ca este președintele asociației respective, ... (vezi toată discuția)