Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Poate cineva sa mi spună cum pot obține o ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Poate cineva sa mi spună cum pot obține o autorizație ...

Buna ziua! Poate cineva sa mi spună cum pot obține o autorizație europeană pentru producerea schelei metalice?
Nu este subiect sub incidenta dispozitiilor care guverneaza infiintarea,organizarea si functionarea asociatiilor de proprietari
Rugati prin mesagerie privata administratorii sau moderatorii de pe forum sa mute topicul in sectiunera specializata