Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Polițele RCA de la Euroins ramân valabile până la ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Polițele RCA de la Euroins ramân valabile până la expirare? ...

Polițele RCA de la Euroins ramân valabile până la expirare?
Polita Euroins isi pastreaza valabilitatea inca 90 de zile de la data deschiderii procedurii falimentului, prin decizia instantei abilitate