Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contractul sportiv pe anul 2022 se trece in declaratia ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contractul sportiv pe anul 2022 se trece in declaratia unica?

Contract sportiv

Buna ziua, contract sportiv pe anul 2022 este impozitat cu 10 %. Trebuie declarat in declaratia unica si platit cas si cass? Va multumesc.
george-neagu, moderator
Vedeti acest ghid
[ link extern ]