Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Buna ziua, Nu reusesc sa postez o intrebare... desi am ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Buna ziua, Nu reusesc sa postez o intrebare... desi am incercat ...

Buna ziua,

Nu reusesc sa postez o intrebare... desi am incercat si butonul "Pune o intrebare" si "intreaba in forum", intrebarea mea nu apare nicaieri, nici macar pe profilul meu. Ma puteti ajuta?
Sesizati prin mesagerie privata administratorii sau moderatorii de pe forum