Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Pot emite factura?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Pot emite factura?

persoanele fizicee care realizeaza venituri din cederea folosintei bunurior din inchirierea in scop turisctic a camerelor in tre 1 si 5 camere ,incaseaza prin booking direct in banca ,pot emite factura pe persoana fizica cu CNP?
Multumesc
george-neagu, moderator