avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 277 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna seara! Intenționez să construiesc un spatiu ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna seara! Intenționez să construiesc un spatiu comercial ...

Buna seara! Intenționez să construiesc un spatiu comercial .Nu ma invecinez cu case de locuit ci cu alți operatori economici ,o autogara si un service auto .Am nevoie de vreun acord in vederea desfășurării unei activități comerciale ÷bar sau magazin ?

Alte discuții în legătură

Acord vecini- deschidere spatiu comercial gargamella gargamella Buna ziua! As dori sa va intreb daca imi trebuie acordul vecinilor ptr deschiderea unui magazin mixt, situatia fiind urmatoarea: -am cumparat un teren , cu ... (vezi toată discuția)
Acordul vecinilor pentru deschiderea unui magazin dan1971 dan1971 In urma unei reclamatii din partea unui vecin din spatele casei, am fost vizitat de catre reprezentantii primariei din localitate, care mi-au comunicat ca ... (vezi toată discuția)
In ce consta acceptul vecinului daniela.ilea daniela.ilea Doresc sa-mi construiesc o casa pe terenul proprietate dar cat mai aproape de limita de proprietate. Pentru acest lucru am nevoie de acceptul ... (vezi toată discuția)