Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ingrijiri medicale la domiciliu
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ingrijiri medicale la domiciliu

buna ziua! pentru ingrijiri medicale la domiciliu (prin contract cu casa de asigurari) trebuie PFA sau se poate si I.I. ? multumesc!
george-neagu, moderator
Ce doriti, au regim fiscal asemanator.