Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua. Daca eu sunt executata silit pt eu credit ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua. Daca eu sunt executata silit pt eu credit neplătit ...

Buna ziua. Daca eu sunt executata silit pt eu credit neplătit și soțul meu dorește să facă un împrumut poate sa fie afectat de faptul că eu am datorii neplătite? Mulțumesc
Da, se prea poate sa fie afectat.
Daca nu e o suma f mare si e imprumut de nevoi personale, se poate sa obțină. Vedeti concret, aplicand.
gi-jane2, moderator
Personal, mi se pare că
florianmiller, utilizator