Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, poate ma ajutați sa înțeleg ce inseamna ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, poate ma ajutați sa înțeleg ce inseamna teren pt ...

Bună ziua poate ma ajutați sa înțeleg ce inseamna teren pt agrement gradina sau livada daca pot amplasa pe teren un container sau altceva merita sau nu acest teren sa îl achiziționez mentionez căci în spatele terenului traversează fire de înaltă tensiune .Vă mulțumesc pt raspuns
pentru orice container va trebuie autorizatie de constructie. daca terenul este extravilan, destinatia containerului trebuie sa fie exclusiv agricola