avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 868 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am refăcut gardul de la strada Aceiași stilpi nu l ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am refăcut gardul de la strada Aceiași stilpi nu l am mutata ...

Am refăcut gardul de la strada Aceiași stilpi nu l am mutata am Schimbat sipcile lemn cu șipci metalice gard are 45 ani Mai trebuie autorizație de construire multumesc
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 07:46, 26 Aprilie 2023
Daca ati schimbat materialele si aspectul ,este necesar sa obtineti autorizatie de constructie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Este necesar autorizatie pde constructie pentru un gard din plasa de sarma? 30 LAURA 30 LAURA Buna, Am citit pe forum in data de 10.07.2009 ca ati dezbatut un subiect care ma intereseaza si pe mine. Este vorba despre autorizatia de constructie pentru ... (vezi toată discuția)
Mă numesc szalai dionisie cu domiciliul în odorheiu secuiesc ... Szalai Dionisie Szalai Dionisie Mă numesc Szalai Dionisie cu domiciliul în Odorheiu Secuiesc .Stau într-o stradă marginală.Gardul de la fațada imobilului construit din lemn (stăpi ... (vezi toată discuția)
Autorizatie pentru construire gard - teren extravilan zona de munte alexeflorin alexeflorin Buna ziua Sint nou pe forum si indraznesc sa vin si eu cu o intrebare . Am mai citit diverse pe forum , dar tot nu m-am lamurit .Detin un teren extravilan in ... (vezi toată discuția)