Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am refăcut gardul de la strada Aceiași stilpi nu l ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am refăcut gardul de la strada Aceiași stilpi nu l am mutata ...

Am refăcut gardul de la strada Aceiași stilpi nu l am mutata am Schimbat sipcile lemn cu șipci metalice gard are 45 ani Mai trebuie autorizație de construire multumesc
Daca ati schimbat materialele si aspectul ,este necesar sa obtineti autorizatie de constructie