avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua, am un salariat care are stagiu de cotizare ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua, am un salariat care are stagiu de cotizare 5 luni, ...

Buna ziua, am un salariat care are stagiu de cotizare 5 luni, a venit cu certificat medical cod 06 - initial si certificat medical cod 01 - in continuare. Platesc si certificatul cu codul 01 avand in vedere ca e in continuare celui cu cod 06? Multumesc anticipat pentru raspuns!

Alte discuții în legătură

Calcul concediu medical irina_marieta irina_marieta Avem un salariat angajat din data de 26.08.2019 care in luna Ianuarie 2020 a adus un CM cod 06 – urgenta., initial pt perioada 23-25.01.2020, cod diagnostic ... (vezi toată discuția)
Certificat de concediu medical în continuare dar are alt cod de indemnizaþie MIRELAIONICA MIRELAIONICA Bună ziua, vă rog să mă ajutaţi în următ. problemă: CM iniţial cod 01 în 11.2012 în luna 12.2012 am un CM în cont. celui din 11.2012(data ... (vezi toată discuția)
Concediu medical mihaela david mihaela david am doua certificate medicale acordate amindoua la urgenta.intre ele nu exista nici o zi intrerupere si au acelasi cod de diagnostic . este valabil cel de-al ... (vezi toată discuția)