Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am declarat pierduta cartea de munca la Monitorul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am declarat pierduta cartea de munca la Monitorul Oficial si ...

Am declarat pierduta cartea de munca la Monitorul Oficial si dupa o saptamana am avut placuta surpriza sa gasesc cartea la arhiva ITM, acuma trebuie sa ma adrersez Monitorului sa spun ca am gastit-o?
Nu trebuie sa va adresati ... veti folosi carnetul de munca pentru dovada vechimii in munca.
Multumesc frumos!