avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1764 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am declarat pierduta cartea de munca la Monitorul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am declarat pierduta cartea de munca la Monitorul Oficial si ...

Am declarat pierduta cartea de munca la Monitorul Oficial si dupa o saptamana am avut placuta surpriza sa gasesc cartea la arhiva ITM, acuma trebuie sa ma adrersez Monitorului sa spun ca am gastit-o?
Cel mai recent răspuns: krista56 , utilizator 20:28, 11 Mai 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu trebuie sa va adresati ... veti folosi carnetul de munca pentru dovada vechimii in munca.
Multumesc frumos!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Solutie pentru pierderea cm siamina siamina Buna seara In urma solicitarii unei copii dupa CM pentru un imprumut am descoperit la inceputul acestei luni (si eu, si firma la care lucrez) ca a disparut ... (vezi toată discuția)
Carte de munca pierduta lazarilie lazarilie Buna ziua ..am un unchi care a ajuns la varsta de pensionare dar nu mai are cartea de munca.Cei de la itm spun ca nu o gasesc pentru ca ar fi ramas la ... (vezi toată discuția)
Buna dimineata. nu-mi gasesc cartea de munca! cum trebuie sa ... Petrica Brinza Petrica Brinza Buna dimineata. Nu-mi gasesc Cartea de Munca! Cum trebuie sa procedez? (vezi toată discuția)