avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1939 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Hristos a înviat ! Va rog sa- mi clarificați o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Hristos a înviat ! Va rog sa- mi clarificați o nelămurire ...

Hristos a înviat ! Va rog sa- mi clarificați o nelămurire . Primesc pensie pt. Limita de virsta , indemnizație de urmaș și pensie din Germania . Cum se impozitează la ANAF ? Va mulțumesc !

Alte discuții în legătură

Pensie de urmaș de 25% din pensia soțului decedat Adyh81 Adyh81 Hristos a inviat! Tatăl meu are 63 de ani, a ieșit la pensie in 2018, are pensie de limită de vârstă, peste 40 de ani de căsătorie. Mama mea a murit ... (vezi toată discuția)
Buna ziua ! va rog sa- mi spuneti cum se impoziteaza pensiile ... Ipotești Ipotești Buna ziua ! Va rog sa- mi spuneti cum se impoziteaza pensiile mele . Am dubla cetatenie , Germania si Romana . Domiciliul in Romania Primesc pensie din ... (vezi toată discuția)
Pensie urmas, buna ziua si hristos a inviat! sotul meu a fost ... maria1503 maria1503 Pensie urmas, Buna ziua si Hristos a inviat! Sotul meu a fost pensionar militar si a decedat. Eu ca sotie pot sa primesc pensie de urmas? Am 56 de ani si ... (vezi toată discuția)