Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Proiect gaz pierdut ce e de făcut ? Buna ziua vreau ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Proiect gaz pierdut ce e de făcut ? Buna ziua vreau sa instalez ...

Proiect gaz pierdut ce e de făcut ?
Buna ziua vreau sa instalez centrala termica pe gaz intr.o casa proprietate personala care este racordata la gaz doua focuri dar nu mai dețin proiectul de gaz . Ce e de făcut ?
Mulțumesc.
Puteti cere o copie de la firma care a intocmit proiectul, contracost.