Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua , as dori sa va intreb , daca este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua , as dori sa va intreb , daca este obligatoriu pentru ...

Buna ziua , as dori sa va intreb , daca este obligatoriu pentru o firma privata de a acorda sporul de vechime a unui lucrator pentru toata perioada lucrata dea lungul timpului , adica de cand sa angajat prima data pina in prezent . va multumesc pentru timpul acordat
Este obligatoriu doar daca este mentionat in c.i.m., in reg.intern sau in c.c.m. aplicabil .